Myjnia samochodowa

Myjnia samochodowa

O korzyściach płynących z regularnego mycia samochodu nie trzeba chyba przypominać żadnemu kierowcy. Błoto, sól, owady, żywica, ptasie nieczystości – nasze auta stawiają czoła zróżnicowanym zabrudzeniom przez cały rok, dlatego warto regularnie dbać o ich wygląd. Nie jest to jedynie kwestia estetyczna, gdyż lakier również chroni karoserię przed korozją oraz czynnikami atmosferycznymi. W tym wszystkim może oczywiście pomóc myjnia samochodowa – w jaki sposób najlepiej zadbać o samochód?

Mycie ręczne z obsługą – dlaczego warto zdecydować się na to rozwiązanie?

Sposobów na mycie auta jest wiele, jednakże, gdy zależy nam na dokładności, wybór myjni ręcznej z obsługą to najlepszy wybór. W przeciwieństwie do popularnych myjni bezobsługowych, Twoim autem zajmują się doświadczeni pracownicy, którzy zadbają o to, aby umyć nawet trudno dostępne miejsca. Co więcej, rola klienta w całym procesie ogranicza się do podjechania do myjni. Personel dopilnuje, aby wszystkie etapy czyszczenia odbyły się z dbałością o szczegóły. Jest to wyjątkowo ważne w przypadku woskowania, które wymaga spersonalizowanego podejścia oraz odrobiny czasu. Jak sama nazwa wskazuje, mycie w takim wariancie odbywa się ręcznie, a więc pracownicy mogę dobrać odpowiednie preparaty do konkretnych zabrudzeń, co nie jest możliwe podczas korzystania z myjni automatycznych.

Myjnia samochodowa z obsługą oferuje klientom:

  • Wyjątkowo dokładne czyszczenie pojazdu przez odpowiednio przeszkolony personel. Pracownicy myjni pozbędą się nie tylko dużych i widocznych zabrudzeń, ale również zadbają o to, aby usunąć zaschniętą żywicę, nieczystości pozostawione przez zwierzęta oraz inne uporczywe plamy. Personel myjni dysponuje wachlarzem kosmetyków i preparatów, a także korzysta z profesjonalnych odkurzaczy oraz myjek. Dzięki temu klient zyskuje pewność, że umyta zostanie nie tylko karoseria, ale również felgi, atrapa chłodnicy, zakola, a także inne trudno dostępne miejsca.
  • Pełen komfort. W przypadku naszej myjni samochód trafia w ręce fachowców, którzy znają się doskonale na czyszczeniu aut różnych marek. Niezależnie od tego, czy mowa o ciężarówce, samochodzie rodzinnym, czy roadsterze, pracownicy wiedzą, jakich środków mogą użyć i dbają o warstwowe dozowanie preparatów. W efekcie klienci muszą tylko wybrać pakiet usług, a po skończeniu mycia odebrać lśniący samochód.

Myjnia samochodowa Kraków

W trosce o samochody klientów podczas mycia w warsztacie GEMMA stosujemy jedynie sprawdzone produkty marki Sonax i Meguiar. Wykorzystanie renomowanych środków czystości pozwala nam zachować wysoką wydajność, dbając jednocześnie o kondycję lakieru oraz środowiska. Aby zagwarantować dokładne czyszczenie wszystkich zakamarków, stosujemy myjki ciśnieniowe Karcher ze specjalnymi końcówkami przystosowanymi do mycia auta. Dzięki wykorzystaniu wyjątkowo miękkich gąbek, irchy oraz niepylącego papieru na lakierze nie pozostaną rysy, auto natomiast wróci do klienta w idealnym stanie – osuszone i nawoskowane. Gdy przychodzi do odkurzania wnętrza, nasi pracownicy wiedzą, jak ważna jest skrupulatność. Maszyny marki Karcher pozwalają oczyścić dywaniki, tapicerkę oraz fotele nie dając szans piaskowi, okruszkom oraz innym zabrudzeniom tkwiącym w zakamarkach samochodu.

Myjnia ręczna Kraków cennik

Z myślą o klientach przygotowaliśmy szeroką ofertę usług, obejmujących nie tylko mycie, ale również liczne zabiegi kosmetyczne oraz konserwacyjne. Zakład GEMMA zajmuje się czyszczeniem samochodów osobowych, vanów oraz pojazdów dostawczych w trzech wariantach. Podstawowe mycie to wydatek rozpoczynający się od 35 złotych dla niewielkich aut, które obejmuje bezdotykowe mycie wstępne, czyszczenie szamponem, usunięcie zabrudzeń z progów, kół, felg i dywaników oraz wycieranie do sucha. Pakiet Standard+ oferuje dodatkowo nabłyszczanie opon i woskowanie samochodu. Wybór rozwiązania Komfort zapewnia wszystkie wymienione powyżej usługi oraz odkurzanie wnętrza, mycie szyb, a także czyszczenie i nabłyszczanie elementów kokpitu.

W warsztacie GEMMA oferujemy klientom również szeroki wybór zabiegów kosmetycznych w przystępnych cenach. Oprócz możliwości indywidualnego doboru elementów mycia, nasi pracownicy mogą zadbać o czyszczenie, nabłyszczanie i konserwację tapicerki skórzanej (od 40 złotych), usuwanie żywicy, lakieru, sierści oraz naklejek (od 40 złotych), ręczne woskowanie produktami Sonax o przedłużonej żywotności nawet do 6 miesięcy (od 60 do 180 złotych), a także pranie tapicerki (od 350 złotych).

W celu umówienia się do myjni prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 12 270 36 65

Cennik

CENNIK MYJNI RĘCZNEJ

RODZAJ POJAZDU
PAKIET STANDARDPAKIET STANDARD+PAKIET KOMFORT
Samochód mały (Corsa, Yaris, Polo, Fabia)
40 zł45 zł100 zł
Samochód średni (Astra, Insignia, 308, Golf, Passat, Octavia)45 zł50 zł120 zł
Samochód VAN lub SUV (Rav 4, X3, X5)
50 zł
55 zł140 zł
Samochód dostawczy (Vivaro, Movano, Transit)55 zł 60 zł160 zł
Pakiet usług zawiera
Bezdotykowe mycie wstępne - piana aktywna, mycie pod wysokim ciśnieniem
Drugie mycie zewnętrzne - szampon
Mycie progów
Mycie kół i felg
Mycie dywaników
Wycieranie auta do sucha
Nabłyszczanie opon
Wosk mechaniczny - hydrowosk
Odkurzanie wnętrza
Czyszczenie, nabłyszczanie elementów kokpitu
Mycie szyb

USŁUGI DODATKOWO PŁATNE

Mycie felgi – nabłyszczanie opony / szt15 zł
Mycie szyb/niewidzialna wycieraczkaod 20 zł
Odkurzanieod 30 zł
Czyszczenie i nabłyszczanie, konserwacja tapicerki skórzanejod 40 zł
Usuwanie żywicy, lakieruod 40 zł
Usuwanie sierści z tapicerkiod 40 zł
Usuwanie naklejekod 40 zł
Woskowanie ręczne wosk Sonax –
do 2 miesięcy zabezpieczenia lakieru
80 zł + wybrany pakiet
Woskowanie ręczne powłoka Sonax Polymer Net Shield
do 6 miesięcy zabezpieczenia lakieru
200 zł + wybrany pakiet
Pranie tapicerkiod 399 zł
Pojazdy bardzo brudne+20% ceny pakietu
myjnia samochodowa