Usługi

Mechanika i serwis samochodowy

Oferujemy kompleksowe usługi mechaniki samochodowej związane z bieżącą eksploatacją samochodów osobowych i dostawczych oraz ich diagnostyką i naprawą. Serwis GEMMA jest częścią międzynarodowej sieci niezależnych warsztatów samochodowych w ramach Bosch Car Service co gwarantuje profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług.

Naprawiamy samochody wszystkich marek. Dzięki ścisłemu powiązaniu naszej firmy z producentami olejów, filtrów, akumulatorów, opon oraz części, nasi pracownicy mają dostęp do aktualnej wiedzy technicznej, a dzięki ciągłym szkoleniom stale podnoszą swoje kwalifikacje.

Oferujemy części do wszystkich marek samochodów. Do wyboru mamy zarówno produkty oryginalne jak i zmienniki. Większość usług wykonywana jest na poczekaniu lub w dogodnym dla Ciebie terminie.

Regulacje GVO, które weszły w życie w Polsce z dniem 1 listopada 2004 roku (Dz. U. Nr 38, poz. 329) liberalizują podejście do obsługi posprzedażnej samochodów i dają konsumentom, również firmom posiadającym floty samochodowe, prawo do decydowania o miejscu zlecania usług nie objętych bezpłatną gwarancją producenta, również w okresie obowiązującej gwarancji cało-pojazdowej. Rozwój oferty usługowej sieci jest konsekwencją stale rosnących wymagań rynku motoryzacyjnego. Przeglądy eksploatacyjne wykonywane zgodnie z zaleceniami producentów samochodów w zakresie określanym w dokumentacji producenta lub w książce serwisowej pojazdu.

CENNIK

UsługaCena
Roboczogodzina140 zł
Diagnostyka komputerowa samochodu70 zł
Podstawowa kontrola stanu samochodu70 zł
Wymiana klocków hamulcowych 80 zł
Wymiana tarcz hamulcowych 150 zł
Wymiana szczęk hamulcowych170 zł
Wymiana płynu hamulcowego80 zł
Wymiana płynu chłodniczego80 zł
Dynamiczna wymiana oleju350 zł
Wymiana końcówki drążka kierowniczego45 zł
Wymiana łącznika stabilizatora45 zł
Zbieżność kół120 zł
Odgrzybianie ozonowanie klimatyzacji 39 zł
Przegląd klimatyzacji samochodowej 99 zł
Menu