Usługi

Mechanika i serwis samochodowy Kraków

Oferujemy kompleksowe usługi mechaniki samochodowej związane z bieżącą eksploatacją samochodów osobowych i dostawczych oraz ich diagnostyką i naprawą. Serwis GEMMA jest częścią międzynarodowej sieci niezależnych warsztatów samochodowych w ramach Bosch Car Service co gwarantuje profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług.

Naprawiamy samochody wszystkich marek. Dzięki ścisłemu powiązaniu naszej firmy z producentami olejów, filtrów, akumulatorów, opon oraz części, nasi pracownicy mają dostęp do aktualnej wiedzy technicznej, a dzięki ciągłym szkoleniom stale podnoszą swoje kwalifikacje.

Oferujemy części do wszystkich marek samochodów. Do wyboru mamy zarówno produkty oryginalne jak i zmienniki. Większość usług wykonywana jest na poczekaniu lub w dogodnym dla Ciebie terminie.

Regulacje GVO, które weszły w życie w Polsce z dniem 1 listopada 2004 roku (Dz. U. Nr 38, poz. 329) liberalizują podejście do obsługi posprzedażnej samochodów i dają konsumentom, również firmom posiadającym floty samochodowe, prawo do decydowania o miejscu zlecania usług nie objętych bezpłatną gwarancją producenta, również w okresie obowiązującej gwarancji cało-pojazdowej. Rozwój oferty usługowej sieci jest konsekwencją stale rosnących wymagań rynku motoryzacyjnego. Przeglądy eksploatacyjne wykonywane zgodnie z zaleceniami producentów samochodów w zakresie określanym w dokumentacji producenta lub w książce serwisowej pojazdu.