O firmie

Firma GEMMA

Serdecznie witamy Państwa na naszej stronie internetowej!

GEMMA to ponad 30 lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej w zakresie serwisowania samochodów osobowych i dostawczych oraz sprzedaży hurtowej i detalicznej.

Początek firmy GEMMA sięga roku 1977, kiedy to w przydomowym garażu założyliśmy warsztat elektromechaniki samochodowej specjalizujący się w diagnostyce silników spalinowych. Zajmowaliśmy się naprawą i regulacją układów zapłonowych i zasilających silników czterosuwowych. W roku 1988 obok usług samochodowych, rozpoczęliśmy handel hurtowy i detaliczny częściami zamiennymi i olejami. W roku 1998 firma GEMMA przeniosła się do nowo wybudowanego obiektu. W 2009 roku wraz z oddaniem do użytku nowego budynku serwisu samochodowego rozpoczęliśmy sprzedaż hurtową i detaliczną części samochodowych i akcesoriów, do oferowanych usług dołączył profesjonalny serwis wymiany opon z najwyższej klasy urządzeniami do montażu i wyważania opon. Obecnie firma zatrudnia ponad pięćdziesięciu pracowników.

Nasz wielomarkowy serwis należy do międzynarodowej sieci Bosch Car Service. Wykonujemy diagnostykę, naprawy i prace serwisowe samochodów osobowych i dostawczych.

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną olejów, płynów, części i akcesoriów samochodowych wielu światowych producentów. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów takich marek jak Motul, Total, Elf, Lotos, Orlen, Rafineria Jasło,  Eurol, WD40, Wunder-baum, Moje Auto i STP.

Pasjonujemy się motoryzacją i samochodami, dlatego specjalnie dla Państwa zebraliśmy fotorelacje z kilku ciekawych wydarzeń, w których firma GEMMA uczestniczyła lub organizowała.

Galeria zdjęć