Usługi

Czyszczenie i regeneracja DPF/FAP

Zauważyłeś pierwsze objawy zapchanego filtra DPF? Potrzebujesz pomocy – chętnie udzielimy Ci fachowego wsparcia. Proponujemy czyszczenie i regenerację filtrów cząstek stałych DPF/FAP na atrakcyjnych warunkach. Możesz dostarczyć nam zanieczyszczony element osobiście bądź też skorzystać z naszego serwisu, który zajmie się kompleksowo problemem z filtrem DPF/FAP prawidłową diagnostyką, demontażem, czyszczeniem oraz montażem. Gwarantujemy nie tylko wykonanie regeneracji, ale też sprawdzimy jego stan przed, jak i po czyszczeniu!

Nie jesteś pewny czy to już “ten” moment, na wykonanie regeneracji DPF? Pierwszymi, najczęściej występującymi objawami zapchanego filtra są:

  • zaświecenie się kontrolki filtra DPF,
  • emisja z rury wydechowej ponadprzeciętnej ilość spalin,
  • wzrost zużycia paliwa, a także oleju silnikowego,
  • mniej efektywna praca silnika i gorsze osiągi,
  • pojawiające się błędy komputera pokładowego,
  • brak możliwości regeneracji DPF metodą pasywną

Wprowadzone normy Euro sprawiły, że filtr DPF stał się obowiązkową częścią w samochodach wyposażonych w silnik diesla. Pozwala on bowiem zatrzymać substancje szczególnie szkodliwe, a tym samym pozytywnie wpływa na ochronę środowiska. Zaznaczamy również, że obowiązujące przepisy zakazują usuwania uszkodzonych, zapchanych i niedziałających filtrów. W przypadku wykrycia przestępstwa przez uprawnione służby, na właściciela jest nakładana kara finansowa. Chcąc uniknąć konsekwencji finansowych warto zdecydować się na skorzystanie z usługi czyszczenia

Wykonujemy efektywną regenerację filtra DPF przy wykorzystaniu nowoczesnej metody hydrodynamicznej. Sam proces obejmuje kilka kroków i pozwala nawet w 24 godziny od momentu zlecenia prac uzyskać filtr z parametrami zbliżonymi do fabrycznych.

Jako właściciel diesla musisz wiedzieć, że każdy DPF może się zapchać. Jest to normalne zjawisko, którego nie należy się obawiać. Chcąc cieszyć się efektywną jazdą wystarczy skorzystać z kompleksowego wodnego czyszczenia DPF w atrakcyjnej cenie!

Menu