Informacje o firmie GEMMA Sp. jawna

Wszystko dla Twojego samochodu. Dowiedz się więcej o naszej firmie.

Specjalnie dla naszych użytkowników zebraliśmy w jednym miejscu zdjęcia naszej firmy oraz fotorelacje z ciekawych wydarzeń.

Historia firmy Gemma

Początek firmy GEMMA sięga roku 1977, kiedy to w przydomowym garażu założyliśmy warsztat elektromechaniki samochodowej specjalizujący się w diagnostyce silników spalinowych. Zajmowaliśmy się naprawą i regulacją układów zapłonowych i zasilających silników czterosuwowych. W roku 1988 obok usług samochodowych, rozpoczęliśmy handel hurtowy i detaliczny częściami zamiennymi i olejami.

W roku 1998 firma GEMMA przeniosła się do nowo wybudowanego obiektu. Obecnie firma funkcjonuje jako spółka jawna, zatrudniamy ponad trzydziestu pracowników. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem najpopularniejszych producentów olejów samochodowych w Polsce, prowadzimy jednocześnie serwis samochodowy, wulkanizację, myjnię ręczną, sprzedaż hurtową i detaliczną akumulatorów, części oraz filtrów.

Jak zostać naszym partnerem?

Instrukcje dla osób zainteresowanych przystąpieniem do systemu

  • Aby rozpocząć współpracę z hurtownią i zyskać możliwość dokonywania zakupów w cenach hurtowych należy zarejestrować się w serwisie, podając wszystkie wymagane dane
  • Po otrzymaniu wszystkich wymaganych danych, oraz kontakcie telefonicznym aktywujemy Państwa konto, udostępniając panel użytkownika wraz z możliwością składania zamówień w cenach hurtowych.
  • Chcielibyśmy zaznaczyć, że oferowana przez nas sprzedaż hurtowa przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla firm: sklepów, warsztatów oraz firm transportowych.

Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem telefonu +48 12 270 32 76

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
Poniedziałek - Piątek w godzinach od 6:00 do 19:00,
Sobota do 8:00 do 14:00.

Odpowiemy na każde zadane pytanie oraz pomożemy w doborze najlepszych dla Państwa pojazdu produktów.

Zadzwoń +48 12 270 32 76 i sprawdź ofertę!
lub przejdź: więcej informacji kontaktowych