MOTUL

Oleje, smary, płyny eksploatacyjne i kosmetyki MOTUL

Ponieważ producenci samochodów i kierowcy zmierzają w kierunku rozwiązań przyjaznych dla środowiska, Motul opracowuje produkty odpowiadające tym stale zmieniającym się potrzebom. Dzięki hybrydowym olejom Motul możesz mieć pewność, że Twój pojazd hybrydowy pokona każdy dystans Twojej ekologicznej podróży.

MOTUL Hybrid Oils to gama olejów w 100% syntetycznych i opracowanych dla pojazdów hybrydowych wyposażonych w silniki benzynowe. Doskonały rozruch na zimno w niskich temperaturach i niskie zużycie oleju bez pogarszania czystości silnika to tylko niektóre z wiodących właściwości MOTUL Hybrid Oils. MOTUL Hybrid Range – pierwsze produkty tego rodzaju na rynku, który z roku na rok rośnie w siłę.

W MOTUL wykorzystanie torów wyścigowych do opracowywania i udoskonalania produktów jest standardem, a wymagania wyścigów oferują idealne, żywe laboratorium dla innowacji i ostatecznego testowania produktu. Dwa udane partnerstwa wyścigowe ostatnich lat: z brytyjskim producentem samochodów sportowych TVR i byłymi zwycięzcami mistrzostw FIA WEC, Rebellion Racing są tego potwierdzeniem.