Bezpłatna wymiana oleju w Krakowie

Posiadamy profesjonalną, kompetentna i doświadczoną kadrę

Nasza firma zajmuje się wymianą olejów i filtrów w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych i autobusach. Mamy doskonale wyszkolonych mechaników pracujących od lat w swoim zawodzie. Oleje i filtry zakupione w naszym sklepie wymieniamy bezpłatnie*. W ofercie posiadamy również kosmetyki i akcesoria samochodowe.

Sprzedaż filtrów przemysłowych i hydraulicznych do maszyn i urządzeń.

Serwis dysponuje olejami konfekcjonowanymi od 1 do 30 litrów oraz nalewanymi z beczek 208 litrów. W naszym serwisie istnieje możliwość zapłaty kartą płatniczą.

*Bezpłatna wymiana oleju dla klientów, którzy zakupili olej w naszym sklepie firmowym przy ul. Góra Libertowska 16. Wymiana oleju w silniku, manualnej skrzyni biegów, dyfrze.

Nowość w ofercie: oleje Champion i oleje Veedol

Oferujemy wymianę:

  • filtrów oleju
  • filtrów powietrza
  • filtrów kabinowych
  • filtrów paliwa
  • oleju w samochodach osobowych
  • oleju w samochodach ciężarowych
  • oleju w autobusach
Promocyjne ceny wymiany oleju w samochodach ciężarowych i autobusach

Promocyjne ceny wymiany oleju w samochodach ciężarowych i autobusach

Zadzwoń +48 12 270 37 37 i sprawdź ofertę!
lub przejdź: więcej informacji kontaktowych

Rola oleju

Specjalnie dla naszych klientów, którzy zakupią w naszym sklepie firmowym przy ul. Góra Libertowska 16. olej silnikowy do swojego samochodu mamy bezpłatną wymianię oleju (wymiana oleju w silniku, manualnej skrzyni biegów, dyfrze).

Olej odgrywa główną rolę w zabezpieczeniu silnika przed zużyciem. Smaruje, zabezpiecza, absorbuje zanieczyszczenia, zapewnia płynność pracy silnika spalinowego.

Różnego rodzaju filtry zaś chronią silnik przed zanieczyszczeniami z zewnątrz.

Zbyt niski poziom oleju grozi uszkodzeniem silnika, tzw. „zatarciem”. Ponadto, podczas eksploatowania olej traci swoje właściwości smarne i termiczne.

Dlatego też powinno się regularnie kontrolować stan stan oleju podczas eksploatacji samochodu oraz dokonywac regularnej wymiany, zgodnie ze wskazówkami producenta pojazdu.

Mając na uwadze fakt, że wymiana oleju jest jedną z podstawowych czynności związanych z eksploatacją samochodu, wykonujemy ją bez zapisów. Nasz serwis realizują program selektywnej zbiórki odpadów do odzysku i recyklingu. Wymieniając olej na naszych stacjach przyczyniasz się do ochrony środowiska naturalnego.